cs sk

Jak vrátit espresu aroma a hustou pěnu?

Espreso již není tak lahodné jako dřív!

Připadá vám, že už váš přístroj na espreso nepřipravuje tak lahodnou kávu jako když byl ještě nový? Cítíte, že pěna už není tak krémově hustá a lahodná?

Čím to je?durgol® swiss espresso® vrátí vašemu espresu aroma a hustou pěnu

Příčinou je nejčastěji nepravidelné nebo nedostatečné odvápňování.
V důsledku toho se začnou uvnitř přístroje tvořit vápenaté usazeniny.
Tím se zužuje vedení, voda tak nedosahuje optimální teploty a doba ohřevu se prodlužuje. Kvalita espresa tím trpí a jeho aroma se nemůže správně rozvinout. Zároveň se ve větší míře uvolňují třísloviny a kofein.

Nedostatečné odvápňování?!

Pokud svůj přístroj na espreso neodvápňujete pravidelně nebo používáte běžné přípravky na bázi kyseliny citrónové nebo dokonce ocet, může se stát, že odvápňování nebude dostatečně účinné. V přístroji mohou zůstávat zbytky vápenatých usazenin, které časem snižují kvalitu připravovaných nápojů. Dokonce může dojít k poškození přístroje jeho přehřátím nebo ucpáním.Spotřebitelské balení durgol® swiss espresso® obsahuje 2 lahvičky po 125 ml pro 2 dokonalá odvápnění

Jak účinně odvápňovat a zajistit optimální kvalitu kávy?

Pravidelným používáním speciálního tekutého odvápňovače durgol® swiss espresso® zajistíte optimální kvalitu každého šálku kávy a prodloužíte životnost svého přístroje na přípravu espresa.

Proč používat durgol® swiss espresso®

durgol® swiss espresso® účinkuje rychle a důkladněRychlý a důkladný

durgol® swiss espresso® účinkuje 5 až 10 krát rychleji než jiné značkové odvápňovače. Jedna samotná lahvička (125 ml) zajišťuje kompletní odvápnění vašeho přístroje na espreso.

durgol® swiss espresso® zajistí optimální kvalitu vaší kávy

Optimální kvalita kávy

Pravidelné používání tohoto speciálního přípravku pro odvápňování kávovarů všech značek zajistí optimální kvalitu každého šálku kávy a prodlouží životnost vašeho kávovaru.

durgol® swiss espresso® poskytuje přístroji ochrannou péčiOchranná péče

Během odvápňovaní přístroje se neuvolňují žádné usazeniny, které by jej mohly ucpat. Speciální přísady přitom poskytují účinnou protikorozní ochranu.

durgol® swiss espresso® je pro spotřebitele bezpečnýBezpečný pro spotřebitele

durgol® swiss espresso® nezanechává po odvápnění žádné chemické zbytky. Je bez zápachu a nezanechává žádnou pachuť. Není dráždivý, neškodí spotřebitelům ani životnímu prostředí.

durgol® swiss espresso® je připravený k okamžitému použitíPřipravený k okamžitému použití

Na rozdíl od přípravků ve formě prášku nebo tablet není nutné durgol® swiss espresso® rozpouštět. Spotřebitelské balení obsahuje 2 lahvičky po 125 ml připravené ihned k použití.

durgol® swiss espresso® je ohleduplný k životnímu prostředíOhleduplný k životnímu prostředí

Díky silnému odvápňovacímu účinku může být dávkován ekonomicky a ekologicky šetrným způsobem. Nespotřebovaný odvápňovač v odpadní vodě přispívá k neutralizaci louhu z čisticích prostředků. Vodu nepřihnojuje.

durgol® swiss espresso® odvápní všechny kvalitní přístroje na espresoJedno řešení

durgol® swiss espresso® je doporučován k pravidelnému odvápňování přístrojů na espreso všech typů a značek, včetně automatických a poloautomatických kávovarů, presovačů, pákových kávovarů i přístrojů na porcovanou kávu.

durgol® swiss espresso® je vítěz soutěže odvápňovačůVítěz soutěže odvápňovačů

durgol® swiss espresso® získal 1. místo v soutěži "Coffee Innovations" v kategorii "Odvápňovače" na mezinárodním veletrhu domácích spotřebičů domotechnika 2008 v Kolíně nad Rýnem

Vyzkoušejte odvápňovač durgol® swiss espresso®

Dopřejte svému kávovaru dokonalou péči a vyzkoušejte speciální odvápňovač Otevření odkazu v novém okně pro všechny kvalitní přístroje na espresso, doma i ve firmě.

Vraťte svému espresu aroma a hustou pěnu

Vyzkoušejte zdarma vzorek speciálního odvápňovače durgol® swiss espresso®